Kategorie

Informace

Výrobci

Značky Počet značek: 604

na stránku
Zobrazeno 25 – 36 z 604 položek
 • ANTIS

  Počet produktů: 0

 • AONE

  Počet produktů: 0

 • APPROACH

  Počet produktů: 0

 • AQUA SPHERE

  Počet produktů: 0

 • AQUALUNG

  Jméno Aqualung se ve světě potápění vynořilo poprvé před 60 lety když Jacques-Yves Cousteau a rodina Emilly gagnant vyvinuli první automat na dýchání pod vodou. To nadšení a dobrodružný duch prvního ponoření drží dodnes a odráží se v kvalitě a inovacích firmy Aqua Lung. Nárůst Aqua Lungu se drží už posledních 60 let.

  Dnes jsou Aqualung International a AQUALUNG Amerika velmi úspěšné oddělení koncernu Air Liquide, s více než 200 zaměstnanci v USA a více než 500 zaměstnanci světově. Aqualung má 12 sídel ve světě.

  Aqualung International mě ty nejlepší značky pro výbavu na vodu a pod vodou.

  Firma se může pochlubit designéry jako např. Manolo Blahnik a Walter van Beirendonck.

  Počet produktů: 0

 • AQUATICS

  Počet produktů: 0

 • ARENA

  Značku Arena vytvořil sportovní vizionář Horst Dassler, syn zakladatele Adidas a prezident Adidas Francie. V roce 1972 v Mnichově byl Dassler na letních hrách, když Mark Spitz vyhrál 7 zlatých medailí. Dassler začal okamžitě tvořit plány na plavky společnosti, určené pro vodní sporty a vytvořil nové výkonné plavky značky známé dnes jako Arena.

  V roce 1973, jen rok po hrách, Arena prezentovala své plavky z materiálu Skinfit®. Skinfit byl známý v průmyslu jako "technologická perla." Nová ultra-lehká tkanina váží pouze 18 gramů a byla navržena tak, aby působila jako "druhá kůže".

  Značka se věnuje i sponzoringu. Členové původního Arena elitního týmu byli i mistři světa, jako Mark Spitz (USA), Novella Calligaris (ITA), Steve Furniss (USA), David Wilke (UK), Shirley Babashoff (USA), Gary Hall (USA), Klaus DiBiase ( ITA), Ulrika Knape (SWE) a Maxine "Miki" King (USA) ..

  Počet produktů: 0

 • ARTIKO

  Počet produktů: 0

 • ASICS

  ASICS je japonský výrobce sportovního vybavení, vyrábí obuv a sportovní vybavení určené pro fotbal, běh, nohejbal, tenis, badminton, squash, bojová umění, kriket, golf, či zápasení.

  Akronym ASICS z latinské fráze "anima sana v corpore sano" znamená "ve zdravém těle zdravý duch".

  Značka začala jako Panmure Co, Ltd dne 1. září 1949. Její zakladatel, Kihachiro Onitsuka, začal vyrábět boty na basketbal ve svém rodném městě Kobe, Hyogo prefektura, Japonsko. Brzy poté, co řada sportovních aktivit rozšířil do různých olympijských stylů používaných v průběhu 50., 60. a 70. let, začali produkty používat sportovci po celém světě. V roce 1977 se Onitsuka Tiger spojil s GTO a Jelenka a vytvořil ASICS Corporation. I přes změnu jména, vintage řada obuvi Asics je stále vyráběný a prodávaný na mezinárodní úrovni pod značkou Onitsuka Tiger.

  Počet produktů: 0

 • ASKEW

  Počet produktů: 0

 • Asolo

  Počet produktů: 0

Zobrazeno 25 – 36 z 604 položek