Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Slevy

 • Martana

  Kožená treková bota s Gritex...

  1 112 Kč -59% 2 712 Kč

Značky Počet značek: 229

na stránku
Zobrazeno 13 – 24 z 229 položek
 • ALICE

  Alice Company je česká, středně velká firma působící na českém a slovenském trhu od roku 1998. Hlavní činností je import a distribuce celé šířky doplňků se specializací na: sluneční brýle, baseballové čepice, klobouky, zimní čepice, šály a rukavice. Kromě slunečním brýlí trendových a fashion dodávají také sluneční brýle pro volný čas a sport. Svou výrobu a obchodní filozofii založila firma na vysoké módnosti výrobků, dokonalé funkčnosti, použití těch nejlepších materiálů a na vysokém profesionálním a bezchybném zpracování výrobků. Výrobní program společnosti je velmi široký a dokáže uspokojit i ty největší nároky spotřebitelů ve všech věkových kategoriích.

  V dnešní době nabízejí kompletní zákaznický servis, podporu i logistiku prodeje pro všechny výrobky. Mají vybudovaný zkušený tým manažerů a obchodních zástupců, kterým pokrývají 100% území ČR a SR. Alice Company se řadí mezi nejkvalitnějších dodavatelů mnoha malých, středních i velkých odběratelů

 • ALPINE CROWN

  Alpine crown je mladá evropská značka, která byla založena v roce 2009. Misí společnosti je dát zákazníkům volnost v pohybu a akcí, pomoci jim svobodně objevovat svět sportu s novými technickými možnostmi jejich produktů.

  Značka nabízí širokou škálu produktů pro lyžování, ale i městské oblečení. V kolekci můžete najít městské zimní bundy, lyžařské bundy a kalhoty, vesty, klobouky, boty, batohy, lyžařské helmy a brýle. Je určena pro každého, kdo má rád aktivní sportovní život.

 • AQUALUNG

  Jméno Aqualung se ve světě potápění vynořilo poprvé před 60 lety když Jacques-Yves Cousteau a rodina Emilly gagnant vyvinuli první automat na dýchání pod vodou. To nadšení a dobrodružný duch prvního ponoření drží dodnes a odráží se v kvalitě a inovacích firmy Aqua Lung. Nárůst Aqua Lungu se drží už posledních 60 let.

  Dnes jsou Aqualung International a AQUALUNG Amerika velmi úspěšné oddělení koncernu Air Liquide, s více než 200 zaměstnanci v USA a více než 500 zaměstnanci světově. Aqualung má 12 sídel ve světě.

  Aqualung International mě ty nejlepší značky pro výbavu na vodu a pod vodou.

  Firma se může pochlubit designéry jako např. Manolo Blahnik a Walter van Beirendonck.

 • ARENA

  Značku Arena vytvořil sportovní vizionář Horst Dassler, syn zakladatele Adidas a prezident Adidas Francie. V roce 1972 v Mnichově byl Dassler na letních hrách, když Mark Spitz vyhrál 7 zlatých medailí. Dassler začal okamžitě tvořit plány na plavky společnosti, určené pro vodní sporty a vytvořil nové výkonné plavky značky známé dnes jako Arena.

  V roce 1973, jen rok po hrách, Arena prezentovala své plavky z materiálu Skinfit®. Skinfit byl známý v průmyslu jako "technologická perla." Nová ultra-lehká tkanina váží pouze 18 gramů a byla navržena tak, aby působila jako "druhá kůže".

  Značka se věnuje i sponzoringu. Členové původního Arena elitního týmu byli i mistři světa, jako Mark Spitz (USA), Novella Calligaris (ITA), Steve Furniss (USA), David Wilke (UK), Shirley Babashoff (USA), Gary Hall (USA), Klaus DiBiase ( ITA), Ulrika Knape (SWE) a Maxine "Miki" King (USA) ..

 • ASICS

  ASICS je japonský výrobce sportovního vybavení, vyrábí obuv a sportovní vybavení určené pro fotbal, běh, nohejbal, tenis, badminton, squash, bojová umění, kriket, golf, či zápasení.

  Akronym ASICS z latinské fráze "anima sana v corpore sano" znamená "ve zdravém těle zdravý duch".

  Značka začala jako Panmure Co, Ltd dne 1. září 1949. Její zakladatel, Kihachiro Onitsuka, začal vyrábět boty na basketbal ve svém rodném městě Kobe, Hyogo prefektura, Japonsko. Brzy poté, co řada sportovních aktivit rozšířil do různých olympijských stylů používaných v průběhu 50., 60. a 70. let, začali produkty používat sportovci po celém světě. V roce 1977 se Onitsuka Tiger spojil s GTO a Jelenka a vytvořil ASICS Corporation. I přes změnu jména, vintage řada obuvi Asics je stále vyráběný a prodávaný na mezinárodní úrovni pod značkou Onitsuka Tiger.

 • ATOMIC

  ATOMIC začal s výrobou lyží v r. 1955 v Altenmarkte, mezi Flachau a Schladmingem - světoznámými lyžařskými středisky. Dnes je ATOMIC jednoznačným technologickým "lídrem" a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců zimního vybavení všech kategorií (sjezdové a běžecké lyže, snowboardy, sjezdové, běžecké i snowboardové boty). Díky vývoji nových technologií jako jediná značka dominuje ve Světovém poháru a to více než 10 let.

Zobrazeno 13 – 24 z 229 položek