Informace

Výrobci

Značky Počet značek: 140

na stránku
Zobrazeno 13 – 24 z 140 položek
 • AUTHORITY

  Počet produktů: 0

 • AVENUE

  Počet produktů: 0

 • BAUER

  Značková hokejová výstroj Bauer patří ve světě k absolutní špičce. Produkty této značky jsou charakteristické svým precizním provedením, dokonalým střihem a průběžnými inovacemi.

  Historie značky Bauer se píše od roku 1927, kdy malá rodinná obuvnická firma hledá v čase hluboké hospodářské krize nové možnosti výroby. Budoucnost vidí v oblasti bruslení. Rodina Bauerová přišla s konceptem kompletní brusle s mnoha vylepšeními a představila botu trvale spojenou s nožem. Během následujících let firma Bauer udávala směr v této oblasti.

  Produkty značky Bauer patří mezi populární i mezi hráči v NHL. 5000m

  Počet produktů: 0

 • BERG OUTDOOR

  Svět kolem nás se neustále mění. A my se měníme s ním. Berg Outdoor je portugalská outdoorová značka, která dělá outdoor jinak. Myšlenka je o dobrodružství, cestování, o přírodě, ale io městech. Aktuálně se prodává v mnoha zemích po celém světě a jejich počet stále roste. Berg Outdoor má ambice do pár let patřit do top 10 světového outdooru a zařadit se tak mezi značky jako např. North face, Columbia a pod ... a investuje do toho nemalé prostředky.
  Berg Outdoor patří do portfolia společnosti SONAE - různé sektory, cca 45 tisíc zaměstnanců. Sonae dává značce silné zázemí a poskytuje jí tak prostor pro svůj rozvoj a růst.

  Berg Outdoor je na trhu již více než 13 let a za tu dobu nabral bohaté zkušenosti

  Pravidelně se účastní světových výstavách a získal již několik ocenění v různých kategoriích

  Berg Outdoor přináší vyvážený poměr kvality, designu, funkčnosti a ceny svých produktů

  Pro své produkty vybírá nejkvalitnější, funkční materiály a klade při tom vysoký důraz na design a univerzálnost

  Nabídka Berg Outdoor je široká a vyvážená. Obsahuje oblečení, obuv, vybavení na turistiku a na cestování, doplňky, batohy atd

  Počet produktů: 0

 • BESTWAY

  Počet produktů: 0

 • BK BRITISH KNIGHTS

  Počet produktů: 0

 • BLIZZARD

  V roce 1945 Toni Arnsteiner, po návratu z 2. světové války, sestrojil první lyže Blizzard ve své truhlářské dílně v Mittersilu (Rakousko). Značka Blizzard Ski byla registrována v roce 1953. Od roku 1954 je Blizzard první lyžařský výrobce používající polyetylén.

  Společnost Blizzard patří ke gigantem ve výrobě lyžařského vybavení. Svou činnost zaměřuje především na výrobu vysoce technicky propracovaných lyží s pokročilými technologiemi, jimž byla v mnoha případech průkopníkem. Blizzard svým zákazníkům nabízí široký výběr dalšího lyžařského vybavení, jako jsou lyžařské přilby, brýle, hole a transportní obaly.

  Firma je lídrem v oblasti výzkumu a vývoje. Pro výrobu lyží používají high-tech materiály jako titanal, kevlar či carbon.

  Počet produktů: 0

 • BOLLE

  Francouzská firma Bolle byla založena v roce 1888 a dnes má zastoupení ve více než 34 zemích. Maximální funkčnost značky Bolle je zaručena 22 patentovanými technologiemi, které navazují na dlouholetý vývoj a tradici firmy Bolle. Zaručují nejen profesionální ochranu zraku, ale také vysoký komfort při jejich používání.

  Počet produktů: 0

 • BRUNOTTI

  Značka Brunotti je sportovní módní značka založena v roce 1979 Scheveningenu, Nizozemsko. Vyrábí oděvy, surfy, obuv, tašky, brýle i spodní prádlo. Značka je založena Italům Claudiem Brunotti. Byl to opravdový bonviván a talentovaný surfař. Začal výrobou surfů.

  Jeho cit pro styl, barvu a kvalitu byl v té době jedinečný. Tak položil základy značky Brunotti.

  Počet produktů: 0

 • CALIFORNIA BEACH

  Počet produktů: 0

 • CALTER

  Počet produktů: 0

 • CELTEK

  Počet produktů: 0

Zobrazeno 13 – 24 z 140 položek