Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Značky Počet značek: 229

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 229 položek
 • 4F

  Majitelem značky 4F je společnost OTCF se sídlem ve Wieliczke. Zabývá se vývojem, výrobou a prodejem sportovního oblečení s přes dvacetiletými zkušenostmi z podnikání v branži. Retailu se věnuje deset let.

  Značka nabízí kombinaci moderního designu, vysoké kvality a technologie, která umožňuje dosáhnout co nejlepší výsledky. Je zaměřena na aktivní lidi, kteří jsou připraveni přijmout nové výzvy, pro které je sport vášeň a způsob života.

  Kolekce 4F jsou určeny pro populární sporty jako běh, fitnes, sportovní trénink, jízda na kole, lyžování a sportovní trénink. V nabídce jsou také "sportfashion" produkty, které jsou vhodné i na běžné nošení.

  Značka 4F je za poslední roky úzce spojována s profesionálním sportem. Dnes je 4F oficiálním sponzorem: Polské lyžařské asociace, Polské biatlonové asociace, Polské atletické asociace a Polské asociace rychlobruslaře. Není překvapením že značka stála za přípravou kolekce pro Polský Národní Tým na LOH v Londýně 2012 a ZOH v Soči 2014. Díky velkému úspěchu značka oblékla na LOH v Rio de Janeiro 2016 národní týmy Polska, Lotyšska a Srbska.

 • 8848 ALTITUDE

  Značka 8848 Altitude byla založena v roce 1990 při návrhu výstroje pro první úspěšný švédský výstup na Mount Everest - na nejvyšší horu světa v nadmořské výšce 8848 metrů. Od té doby 8848 Altitude vyvíjí vysoce výkonné oblečení pro lyžaře a dalších outdoorové nadšence na celém světě. Inovace je hnací silou značky 8848 Altitude - v designu, funkčnosti a technice.

  Závazkem je neustále vytvářet jedinečné kreace a najít nová řešení pro rozvoj outdoorové sportovní výbavy. Oděv, který vás vezme kamkoli budete chtít jít, bez ohledu na povětrnostní podmínky, a to i na střechu světa

 • ADIDAS

  Adidas AG, součást Adidas Group, je německý výrobce sportovního náčiní se sídlem v Herzogenaurachu. Název firmy (a zároveň obchodní značky) je zkratkou jména jejího zakladatele Adolfa Dassler. Okruh výrobků Adidas zahrnuje vše od obuvi přes oblečení po doplňky pro basketbal, fotbal, golf a další sporty.                                                                                              A. Dassler vyrobil svou první obuv v roce 1920, vznik názvu Adidas se však datuje až do roku 1948. O rok později si Dassler dal zaregistrovat Tři Proužky jako obchodní značku. Po 70 letech ve vedení společnosti se Dasslerových rodina stáhla a společnost se transformovala na akciovou společnost - Adidas AG                                                                                                            Za touto transformací stojí Francouz Robert Louis-Dreyfus, který byl předsedou představenstva od dubna 1993 do března 2001. Právě on inicioval první uvedení akcií na burzu v listopadu 1995. Od roku 2001 vede Adidas Group Herbert Hainer.                                                                          Jména některých modelů sportovní obuvi z historie: Allround, Attitude, Ewing, Gazelle, Grand Prix, Handball Spezial, Malibu, Marathon, Match, Orion, Player, Rivalry, Samba, Titan a i.                                                                      Adidas Group má v současnosti více než 25 000 zaměstnanců po celém světě, s více než 2 tisíci v centrále v Herzogenaurachu. Vlastní dvě výzkumná centra: v Portlandu a v Scheinfeld blízko Norimberku. V Scheinfeld provozuje jedinou továrnu v Německu, přičemž se v ní vyrábějí a testují modely, prototypy a produkty šité na míru.

 • ADIDAS NEO

  ADIDAS NEO

  NEO je módní značka Adidas, která nabízí ležérní sportovní oblečení pro mladé, kteří sledují trendy. Sortiment nabízí oblečení, obuv a doplňky pro chlapce a dívky. Obuv od značky adidas NEO Label přesně vystihuje životní styl dneška. NEO značka byla vyvinuta v úzké spolupráci s interním týmem designu Adidas, který nabídl kreativní směr v průběhu celého procesu. Identita značky byla navržena kolem čtyř hlavních zásad: Fun - Fresh - active - connected.

  Typografický systém značky byl rozhodující pro vývoj identity. To umožnilo značce přesně vyjádřit své hodnoty prostřednictvím in-store komunikace, etikety, digitálních a sociálních marketingových kan

 • ADIDAS ORG

  Adidas Originals je řada příležitostného sportovního oblečení, dědictví německého sportovního oblečení značky Adidas, specializuje se na boty, košile, kabáty, tašky, sluneční brýle a další příslušenství.

  Oblečení a doplňky jsou rozděleny do kategorií Superstar, Adicolor a jiné. Kolekce s názvem "Originals Denim" Diesel koncept byl vyzkoušen v New Yorku a Berlíně.

  Značka používá slavné logo trojlístku a zdůrazňuje desítky let zkušeností v oblasti módy. Zaměřuje se zejména na retro old school.

Zobrazeno 1 – 12 z 229 položek